Kiralama Şartları

Karavan Kiralama Şartları ? Rezervasyon Ve Ödeme Detaylı Bilgi ?

Karavan Kiralama Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Karavan Kiralama Rezervasyonu Yapmak İçin Kimliğinizi Ve Ehliyetinizi WhatsAPP Rezervasyon Hattımızdan Göndermeniz Gerekmektedir, Müşteri Temsilcimiz 10 DK İçerisin de Kimlik Bilginizi Emniyete Bağlı ”KABİS” Kiralama Sisteminden Kontrol Edip Cep Telefonunuza Rezervasyon Onay Kodu Gönderecektir Ve Size Rezervasyon Ödemeniz İçin Şirket Hesabımızı İletecektir, Müşteri Temsilcimizin Size İletecegi Şirket Hesabımıza Rezervasyon Ödemenizi Yaparsınız Ve Ödemeniz Kontrol Edilip Rezervasyon Kaydınız Yapılır, Elektronik Sözleşmeniz Ve Elektronik Faturanız (e-faturanız) E-Posta Adresinize Hemen Gönderilmektedir.

Karavan Kiralama da Ödeme Yapmadan Araçları Göremezmiyim?

Karavan Kiralama İşlemlerin de Araçlar Randevu İle Müşterilere Gösterilmektedir Fakat Sürekli Kiralama ve Rezervason Yapıldığı İçin Ödeme Alınmadan Araç Lokasyon Garajlarımıza Çagırılmamaktadır Takdir Edersiniz ki Araçlar Sürekli Hareket Halinde Ve Farklı Şehirler de Olabilmektedir , Ödeme Yaptıgınız da Araç İçin Randevu Verilir Ayrıca WEB Sitemiz de Seçmiş Oldugunuz Ve Rezervasyon Yapmış Oldugunuz Karavan Dışında Farklı Bir Araç Size Getirilmez Ve Fotograflar Orjinal Araçlarımızındır, Ödeme Yapıp Rezervasyon Oluşturup Vazgeçme Durumunuz da İse Ödemeniz Size Hiçbir Kesinti Olmaksızın İade Edilmektedir Ve Bunu Burdan WEB Sitemizden ve Elektronik E-Sözleşmemiz İlede Taahhüt Etmiş Bulunarak Siz Müşterilerimize Yasal Olarak Güven Vermekteyiz.

Karavan Kiralamak İçin Hangi Evraklar Gereklidir?

Karavan Kiralama Rezervasyonu İçin Kimlik Ve Geçerli Bir Ehliyet Yeterlidir. ( Yabancı Uyruklu Müşterilerin de Ehliyetleri Uluslararası Kanunlara Göre Geçerlidir Ve Kiralama Yapabilirsiniz.)

Karavan Kiralama Rezervasyon Ödeme mi Nasıl Ve Ne Zaman Yapmam Gerekli?

Karavan Kiralama Rezervasyonu Yapmak İçin Müşteri Temsilcimiz İle İletişime Geçip Ehliyet Ve Kimlik Bilginiz Emniyete Bağlı ”KABIS” Araç Kiralama Sistemi Üzerinden Onaylandıktan Sonra Size İletilen Şirket Hesabımıza Kendi Banka Hesabınızdan İnternet Bankacılıgından Havale/EFT Olarak Yapmanız Gerekmektedir, Eger Banka Hesabınız Yoksa Anlaşmalı Olduğumuz AKBANK’a ait Tüm ATM’lerden Nakit Olarak Şirket Hesabımıza Ödemenizi Gerçekleştirebilirsiniz. Rezervasyon Ödemeniz Tarafımızca Kontrol Edilip İşlemleriniz Onaylanacaktır.

Ödeme Yapmadan Rezervasyon Yapamaz mıyım?

Karavan Kiralama Rezervasyon İşlemleriniz de Ödeme Sistem Üzerinden Onaylanmadan Rezervasyon Kaydınız Yapılmaz Ve Size Karavan Ayrılmaz.

Ödemeyi Teslimat Yerin de Veya Karavan Teslimin de Yapamaz mıyım?

Karavan Kiralama İşlemi Yapmak İstediginiz de Rezervasyon İşlemlerinizi Yaptıktan Sonra Ödemenizi Yapmanız Gerekmektedir, Teslimatta Ödeme Söz Konusu Degildir Çünkü Türkiye Çapında Karavan Kiralama Hizmeti Veren Bir Firmayız Ve Tüm Müşterilerin Ehliyet Bilgisi ”KABIS” Programı Üzerinden Sorgulanmakta Ve Karavanlar Ona Göre Ayrılmaktadır , Kimlik Bilgileri İse Ödeme Yapılması İle Bankacılık Sistemi Üzerinden Otomatik Sorgulanmaktadır! Ödeme Alınmadan Rezervasyonunuz Yapılmaz , Size Bir Karavan Ayrılması Söz Konusu Degildir.

Karavan Kiralama Sözleşmesi Nasıl Yapılmaktadır?

Karavan Kiralama Yapmak İçin Müşteri Temsilcimize Ehliyet Ve Kimliginizi Gönderip Rezervasyon Ödemenizi Yaptığınız da E-Posta Adresinize Elektronik Sözleşmeniz Ve Elektronik Faturanız Gönderilmektedir, Fiziksel Sözleşmenizi İse Adresiniz de Veya Karavan Teslim Lokasyonunda Size Personelimiz İle Karavanınızı Kontrol Edip Bir Sorun Yoksa İmzalarsınız, Sözleşmenin Bir Kopyasını Personelimiz Alır Ve Sözleşme Aslı Sizde Kalmaktadır. Fiziksel Basılı Faturanızı da Personelimiz Size Teslimatta Vermektedir!

Karavan Kiralama da Yaş Sınırı Var mıdır? KOVİD-19 Önlemleri Alınmaktamıdır?

Karavan Kiralama İşlemlerin de Yaş Sınırımız Yoktur! Geçerli Bir Ehliyet Ve Kimlik (Pasaport) Yeterlidir. Tüm Araçlarımız B Sınıfı Ehliyet İle Kullanılabilmektedir Otomobil Ruhsatlıdır, 2020 Ve 2021 Model Yeni Karavanlardır, KOVİD-19 Önlemlerini En Üst Düzeyde Almaktayız, Tüm Karavanlarımız Her Kiralamadan Ve Personel Kullanımından Sonra Üst Düzey Detaylı Nano Dezenfekte Edilmekte Ve Size Karavanınızı Getiren Personelimiz de Eldiven Kullanmaktadır! Tüm Karavanlarımız da Müşterilerimize 1 Paket 50 Adet Cerrahi Maske + 1 Adet Dezenfektan Araç Torpidosunda Ücretsiz Olarak Verilmektedir.