Hakkımızda

AKKARAVAN.COM A.Ş. tatil anlayışına farklı bir trend getirmek, sabit otel odalarından sıkılan tatil severlere biraz adrenalin, biraz özgürlük biraz da doğallık sunmak amacı ile İzmir Bayraklı’da kurulmuştur ve Türkiye’nin farklı şehirlerin de Kiralık Karavan Teslimatı Yapmaktadırlar.

Motokaravanlarımız konforlu bir otel odası şeklinde dizayn edilmiştir.

Bu tatil anlayışı ile özgürlüğün sınırı yok. İsterseniz 10 günlük tatilinizin her gününde gözünüzü farklı yerlerde açabilirsiniz. Araç ve otel bir arada. Hayatınızda bu deneyimi en az bir kere yaşamaya ne dersiniz?

Hayal ettiğiniz tatili konfor içinde geçirebilmeniz için karavan ve kamp alan bilgileri müşterilerimiz ile web sitemizde  paylaşılmaktadır.

Lüks mobil eviniz bırakın sizi hayal ettiğiniz yere götürsün…

AKKARAVAN.COM AİLESİ

Şirket Kurucumuz İzzet Sadıkoğlu Yıllar önce üç aile olarak çıktıkları tur sonucu Karavan sevdalısı olan AKKARAVAN A.Ş sevdiklerinizle kendi evinizin konforunda bu muhteşem deneyimi sizin de yaşamanız için kolları sıvadı. İzmir’den yola koyularak 3 motokaravan ile Türkiye’nin güney sahillerini keşfe çıkan İzzet Sadıkoğlu ve iki yakın dostu aile yollarda istedikleri yerlerde durarak gerek doğanın tadını çıkardılar, gerek kendilerine yolda eşlik eden yunusları selamladılar, gerekse ihtiyaçlarını giderip bir yüzme molası verdiler. Üniversite yıllarında kurulan dostlukları boyunca hiç bu kadar eğlenmemiş olduklarını itiraf eden kafadarlar, birbirlerinin hiç bilmedikleri yönlerini öğrenerek dostluklarını güçlendirirken, oyunlar oynayarak eğlencenin doruklarına çıktılar. Bir ekip olmanın ve takım çalışmasının önemini Kaş’ta tesadüf ettikleri her yıl sadece bir defa yaşanılan doğa olayı “Yayla Tepmesi”ne yakalanarak anladılar. Limanda her iki ucundan bağlı tekneler havada uçuşurken motokaravanları ile (U) düzeni alıp üstesinden gelemeyecekleri fırtına, felaket olamayacağını gördüler. Bir macera hiç bu kadar konforlu ve heyecanlı olmamıştı…Aradan Yıllar geçmesine rağmen o tarihte yaşadıkları ve unutamadıkları bu tatili tutkuları haline getiren İzzet Bey ve 2 Aile Dostu 2013 Yılında sizin kendi macera ve hikayelerinizi yazmanız için bu hizmeti ayağınıza getirdi.

” Her mola ayrı bir hikaye…. “

Kendi hikayenizi yazmanıza küçük bir katkımız olacaksa ne mutlu bize…

Karavan tatili konusunda uzman ve tecrübeli ekibimiz ve tatiliniz boyunca ev konforunda seyahat edip konaklamanız için özel olarak dizayn edilmiş yeni motokaravanlarımız ile size de yardımcı olmayı çok isteriz.